KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645299
nr 1264 5299
Helge Andersson
(f. 1913), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Olja på pannå, signerad. 40x32 cm
Helge Andersson, född 1913 i Askim, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:13:44
300 kr
500 kr